direct playstore بازار اپل دانلود نسخه موبایل :
360degree_video
360درجه
ویدیوهای 360 درجه را در این کانال مشاهده نمایید
05:07

ویدیو 360 درجه : بهمن کنترل شده در پیست اسکی در فرانسه

عملیات به راه اندازی بهمن کنترل شده در پیست اسکی در فرانسه
02:27

ویدیو 360 درجه : سفری با تله کابین به حاشیه شهر ریودوژانیرو

تله کابین در ریودوژانیرو شیوه معمولی است برای جابجایی. این ویدئوی ۳۶۰ درجه مسیری را که این وسیله حمل و نقل در حاشیه ریودوژانیرو طی می کند به شما نشان می دهد.
02:50

ویدیو 360 درجه : دیدار از یک غار، در فرانسه

اولیویه پگی خبرنگار یورونیوز در سلسله جبال آلپ فرانسه در قلب کوه ورکور از شما دعوت می کند تا در ویدئویی ۳۶۰ درجه به غار شورانش، بروید و به تماشای پیش نمایشی از برنامه نور وصدا که قرار است در این محل برگزار شود بپردازید. این غار در پایان قرن نوزدهم توسط روستاییان محلی کشف شد و غارنوردان در قرن بیستم با دنبال کردن مسیر آبهای زیرزمینی به کشفیات بیشتری رسیدند. تونل های موجود در این غار دهها کیلومتر است و تنها بخش کوچکی از آن در دسترس بازدیدکنندگان قرار دارد. مناظر بدیع غار شورانش در طی میلیون ها سال بوجود آمده است.
01:10

ویدیو 360 درجه : جنگ بالشت در بوداپست

صدها نفر از مردم بوداپست با جنگ بالشت اولین روز ماه آوریل را جشن گرفتند. قوانین این رویداد بسیار ساده است؛ بالشت خود را همراه داشته باشید. تنها با کسی درگیر جنگ بالشت می شوید که او هم بالشت خود را همراه داشته باشد و مبارزه تا زمانی که توان داشته باشید یا پری به بالشت شما مانده باشد ادامه دارد. جنگ بالشت بوداپست یکی از مراسم هایی بود که به مناسبت روز جهانی جنگ بالشت در شهرهای مختلف جهان برگزار می شود. برگزارکنندگان، این رویداد را راهی برای دور شدن از فضای تبلیغاتی و مصرف گرایی و بازگشت به فضای عمومی می دانند.
نظرات   ( 0 نظر )
هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
360degree_video