direct playstore بازار اپل دانلود نسخه موبایل :
تازه ها
06:37

رونمایی از ماشین جدید اپل Opel Insignia (2017)

شرکت خودروسازی آلمانی اوپل، که از سال 1929تا 2017 میلادی در تعلق شرکت خودروسازی آمریکایی جنرال موتورز قرار داشت و در 6 مارس سال 2017 به قیمت 2.2 میلیارد یورو تحت تملک پژو سیتروئن درآمد، در نمایشگاه اتومبیل ژنو امسال دو محصول جذاب را معرفی کرد: کراس لند اکس و اینسیگنیا.

08:16

طرح گل با گوجه فرنگی

آموزش میوه آرایی - طرح گل با گوجه فرنگی

01:28

روش ساخت جاشمعی های کریستالی بسیار زیبا

وسایل مورد نیاز: درب بطری آهنی، چسب حرارتی، میخ، چکش، سیم، چسب قطره ای، پودر آلوم یا زاج، رنگ خوراکی با استفاده از وسایل بالا و ترفند جالبی که در ویدیو می بینید می توانید جاشمعی های کریستالی زیبایی بسازید و در سفره هفت سین به عنوان تزیین از آن ها استفاده کنید.

03:50

تزیین سفره هفت سین

تزیین سفره هفت سین، سبزه عید و ....

03:33

تزیین تخم مرغ های عید نوروز

آموزش جالب؛ چند روش برای تزیین تخم مرغ های عید نوروز

03:24

PLANET EARTH " ice worlds " part ۵

قسمتی از مستند بی‌نظیر و جذاب سیاره زمین را به سبک ( ممرایز ) مشاهده نمائید. دارای زیرنویس پارسی و انگلیسی ، این قسمت ( ice worlds ) پارت پنجم ، آموزش تضمینی و اصولی زبان انگلیسی را از ما بخواهید. کانالی کم نظیر برای علاقمندان و دوستداران آموزش زبان انگلیسی ، دارای برترین منابع و موضوعات آموزشی آدرس کانال : english_memrise@ ( منتظر ویدئو های بعدی ما باشید )

02:56

فیلم 360 درجه آموزش فضانوردان

فیلم 360 درجه آموزش پیاده روی در فضا به فضانوردان که البته این آموزش در زیر آب انجام میشود

07:37

10 اموزش با بطری

ایده های جالب وخوب برای استفاده دوباره از بطری ها

03:11

PLANET EARTH ( ice worlds ) part ۴

قسمتی از مستند بی‌نظیر و جذاب سیاره زمین را به سبک ( ممرایز ) مشاهده نمائید. دارای زیرنویس پارسی و انگلیسی ، این قسمت ( ice worlds ) پارت دوم ، آموزش تضمینی و اصولی زبان انگلیسی را از ما بخواهید. کانالی کم نظیر برای علاقمندان و دوستداران آموزش زبان انگلیسی ، دارای برترین منابع و موضوعات آموزشی آدرس کانال : english_memrise@ { منتظر ویدئو های بعدی ما باشید }