direct playstore بازار اپل دانلود نسخه موبایل :
تازه ها
مشاهده همه
47:02

مستند ابرکارخانه ها قسمت لامبورگینی دوبله فارسی

نشنال جئوگرافیک از سال ۲۰۰۶ تا کنون و در نزدیک به ۸۰ قسمت مجموعۀ بزرگی را به نام اَبَر کارخانه ها Megafactories تهیه کرده است که با استقبال بسیار خوب بینندگان روبرو شده است. این مجموعه مستند در هر بخش به سراغ یکی از شاهکارهای مهندسی دنیای امروز می رود و با سر زدن به کارخانه های آنها و ارائه گزارش بینندگان را چگونگی ساخت هر کدام از این شاهکارها آشنا می کند. از خودرو بوگاتی ویرون گرفته تا هواپیمای پهن پیکر بویینگ ۷۴۷ ، از کارخانه ساخت اسباب بازی لـگـو یا ساخت بازی فیفا ۲۰۱۲ تا ساخت جنگنده پیشرفته یوروفایتر ،همگی آنها در این مجموعه بررسی شده و به نمایش درآمده اند. ساخت این مجموعه که به Ultimate Factories هم شهرت دارد هنوز به پایان نرسیده و تهیه و تولید آن ادامه دارد. در این قسمت به معرفی خودروی لامبورگینی میپردازد.

47:01

مستند ابرکارخانه ها قسمت پورشه دوبله فارسی

نشنال جئوگرافیک از سال ۲۰۰۶ تا کنون و در نزدیک به ۸۰ قسمت مجموعۀ بزرگی را به نام اَبَر کارخانه ها Megafactories تهیه کرده است که با استقبال بسیار خوب بینندگان روبرو شده است. این مجموعه مستند در هر بخش به سراغ یکی از شاهکارهای مهندسی دنیای امروز می رود و با سر زدن به کارخانه های آنها و ارائه گزارش بینندگان را چگونگی ساخت هر کدام از این شاهکارها آشنا می کند. از خودرو بوگاتی ویرون گرفته تا هواپیمای پهن پیکر بویینگ ۷۴۷ ، از کارخانه ساخت اسباب بازی لـگـو یا ساخت بازی فیفا ۲۰۱۲ تا ساخت جنگنده پیشرفته یوروفایتر ،همگی آنها در این مجموعه بررسی شده و به نمایش درآمده اند. ساخت این مجموعه که به Ultimate Factories هم شهرت دارد هنوز به پایان نرسیده و تهیه و تولید آن ادامه دارد. در این قسمت به معرفی خودروی پورشه میپردازد.

45:06

مستند ابرکارخانه ها قسمت شورلت کوروت دوبله فارسی

نشنال جئوگرافیک از سال ۲۰۰۶ تا کنون و در نزدیک به ۸۰ قسمت مجموعۀ بزرگی را به نام اَبَر کارخانه ها Megafactories تهیه کرده است که با استقبال بسیار خوب بینندگان روبرو شده است. این مجموعه مستند در هر بخش به سراغ یکی از شاهکارهای مهندسی دنیای امروز می رود و با سر زدن به کارخانه های آنها و ارائه گزارش بینندگان را چگونگی ساخت هر کدام از این شاهکارها آشنا می کند. از خودرو بوگاتی ویرون گرفته تا هواپیمای پهن پیکر بویینگ ۷۴۷ ، از کارخانه ساخت اسباب بازی لـگـو یا ساخت بازی فیفا ۲۰۱۲ تا ساخت جنگنده پیشرفته یوروفایتر ،همگی آنها در این مجموعه بررسی شده و به نمایش درآمده اند. ساخت این مجموعه که به Ultimate Factories هم شهرت دارد هنوز به پایان نرسیده و تهیه و تولید آن ادامه دارد. در این قسمت به معرفی خودروی کوروت میپردازد.

14:28

مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه پنجم

درس شماره 4 مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه 5

23:42

مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه چهارم

درس شماره 4 مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه 4

25:26

مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه سوم

درس شماره 4 مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه 3

18:13

مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه دوم

درس شماره 4 مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه 2

30:04

مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه نخست

درس شماره 4 مدیریت ایمنی کارگاه – جلسه 1

05:57

نیسان ایکس‌ تریل X-TRAIL

نیسان ایکس‌تریل، یک خودروی ماجراجویانه که با ویژگی‌هایی همچون استحکام و قدرت همراه شده و آپشن‌های بیشماری را در اختیار شما قرار می‌دهد. طراحی بسیار دقیق و خطوط زیبا و نرم بدنه‌ با تزئینات کرومی و جلوپنجره‌ای وی‌شکل نیسان، ایکس‌تریل را خاص‌تر کرده است.

22:22

اقتصاد شهري – جلسه سوم

درس شماره 8 اقتصاد شهري - جلسه 3

21:03

اقتصاد شهري – جلسه دوم

درس شماره 8 اقتصاد شهري - جلسه 2

17:46

اقتصاد شهري – جلسه نخست

درس شماره 8 اقتصاد شهري - جلسه 1

18:27

برنامه ریزی مسکن – جلسه پنجم

درس شماره 3 برنامه ریزی مسکن - جلسه 5

21:05

برنامه ریزی مسکن – جلسه چهارم

درس شماره 3 برنامه ریزی مسکن - جلسه 4

18:57

برنامه ریزی مسکن – جلسه سوم

درس شماره 3 برنامه ریزی مسکن - جلسه 3

19:52

برنامه ریزی مسکن – جلسه دوم

درس شماره 3 برنامه ریزی مسکن - جلسه 2

20:18

برنامه ریزی مسکن – جلسه نخست

درس شماره 3 برنامه ریزی مسکن - جلسه 1

09:14

سوانح طبيعي و سكونتگاههاي انساني - جلسه پنجم

درس شماره 2 سوانح طبيعي و سكونتگاههاي انساني - جلسه 5

04:03

یک وسیله حمل و نقل توپی! (اسکوتر برقی)

یک مهندس آلمانی وسیله حمل و نقلی عجیب ساخته که دستگاهی بین اسکوتر و سگوی است. این دستگاه آزادی حرکت ۳۶۰ درجه دارد. وسیله نقلیه خارق العاده ای که اولاف ورینکلر یک مهندس آلمانی ساخته احتمالا در آینده حمل ونقل نقش مهمی خواهد داد. این دستگاه شامل یک توپ پلاستیکی بزرگ است که با استفاده از چرخ موتور دار حرکت می کند. کاربر این وسیله می تواند آزادانه در تمام جهات و ۳۶۰ درجه حرکت کند. این دستگاه Über-ball(اوبر بال) نام گرفته است.

02:48

بزرگ ترین مکعب روبیک

بزرگ ترین مکعب روبیک قابل حل کردن جهان

01:51

خودروی الکتریکی بدون پدال تویوتا

حمل و نقل شهری با خودروی الکتریکی بدون پدال تویوتا

ویدیو های محبوب
پرفروش ترین ها
مشاهده همه
06:12

10 جنگنده برتر جهان (HD)

10 جنگنده برتر جهان لا کیفیت (HD)

01:40

خلاقیت زیبا با اشیاء

کلیپی بسیار زیبا با خلاقیت فوق العاده. ( حتما ببینید )

02:04

تست مقاومت گوشی سامسونگ گلکسی اس 7 اج در مخلوط کن

با عرضه رسمی پرچم داران جدید سامسونگ به بازار، خیلی از تست های متنوعی که پیش تر بر روی آیفون 6 اس و دیگر محصولات پر طرفدار صورت گرفته بودند، حالا بر روی گلکسی اس 7 و اس 7 اج انجام می شوند. اما در این ویدیو که باز هم توسط کاربر یوتیوب به نام TechRax تهیه شده، گلکسی اس 7 اج در دستگاه مخلوط کن قرار داده می شود تا مقاومت آن در سخت ترین شرایط بررسی شود.

02:26

گردباد آتش

کلیپی زیبا و دیدنی از گردباد آتش با فیلم برداری 1000 فریم در ثانیه از دست ندید.

06:47

مقایسه و تست سرعت iOS 9.3 و iOS 9.2.1 در آیفون های 4 اس، 5، 5 اس، 6 و 6 اس

شرکت اپل در کنفرانس مارس 2016 خود، از عرضه رسمی نسخه جدید سیستم عامل آیفون، آیپاد و آیپد یعنی iOS 9.3 خبر داد. حالا که این نسخه عرضه شده و بر روی دستگاه های بسیاری هم نصب شده بد نیست تا سرعت عملکرد آن در قسمت های مختلف گوشی با iOS 9.2.1 مقایسه شود تا ببینیم کدامیک سریع تر است. در این ویدیو تست سرعت این دو نسخه از سیستم عامل iOS اپل بر روی آیفون های 4 اس، 5، 5 اس، 6 و 6 اس صورت می گیرد و با مشاهده کامل آن می توان نتیجه گرفت که iOS 9.3 از انیمیشن های بهتری برخوردار است، اما لزوماً سرعت بالاتری ندارد و حتی در برخی موارد مقدار کمی از iOS 9.2.1 کندتر است. در پایان ویدیو نیز تست سرعت وای فای در این دو نسخه انجام می شود که برنده نهایی iOS 9.3 است.

02:39

ماهی روبات

ماهی روبات توسط یکسری از دانشمندان دانشگاهی در انگلیس تولید شده است که در یک مخزن خاص در آکواریوم لندن می باشد . این روبات از طریق سنسور کار کرده و هدایت می شود.

03:20

جنگنده توپلوف 50 T-50

ویدئوی بررسی هواپیمای جنگنده تاکتیکی برتر روسی (توپلوف 50 T-50 ) این هواپیما را می توان رقیب F-35 بر شمرد.

05:29

طراحی پورشه Mission E

ویدئویی زیبا و دیدنی در مورد طراحی پورشه Mission E

02:31

علت سردرد شدید هنگام سرماخوردگی

چرا هنگام سرماخوردگی دچار سردرد شدید می شویم؟ در این کلیپ این مورد توضیح داده می شود.

06:32

نحوه دستیابی به مریخ (HD)

کلیپی بسیار دیدنی در مورد نحوه ارسال کاوشگر به سیاره مریخ (حتما ببینید)

02:05

درمان گوش درد و سردرد با سیر

سیر دارای خواص بسیاری است که در این کلیپ می توانید گوشه ای از آن را مشاهده نمایید. رفع سردرد ، رفع درد گوش ، کاهش دمای بدن (زبان اصلی).

01:28

رکورد بلندکردن سنگین‌ترین بار توسط پهپادها

Magacopter نامیست که محققان دپارتمان انفورماتیک دانشگاه اسلو برای ابر پهپاد خود در نظر گرفته اند. در ساخت این دستگاه از 13 ملخ و 8 هگزاکوپتر استفاده شده و انرژی آن از طریق 48 موتوری که در یک فریم آلومینیومی جاسازی شده اند تامین می شود. برای ساخت این پرنده هدایت پذیر از راه دور و یا همان پهپاد، تقریباً 18 ماه زمان صرف شد و توانست با بلند کردن جسمی به وزن 61 کیلوگرم و نگه داشتن آن در هوا به مدت 37 ثانیه، رکورد جدیدی را در کتاب رکوردهای گینس به نام خود ثبت کند.

04:12

حمله شیرها به کرگدن سیاه

سه شیر قصد حمله به کرگدنی را دارند که در حوضچه ای گیر کرده است و توریستها از این صحنه فیلم برداری کرده اند...

01:43

مصاف بویینگ با تسلا مدل S

در گرامیداشت همکاری بین کانتاس، خط هواپیمایی استرالیایی، و تسلا موتورز مسابقه ای بین یک بویینگ 737-800 با یک تسلا مدل S P90D در یک باند فرودگاهی به طول 3 کیلومتر در شهر ملبورن برگزار شد. خودروی الکتریکی تسلا در حالت Ludicrous فاصله بین صفر تا صد را در 3 ثانیه طی می کند. در ویدیو مشخص است که در ابتدای مسابقه مدل S از نظر سرعت بر بویینگ برتری داشت ولی در نهایت مغلوب شد.

پربازدید ترین ها
مشاهده همه
03:09

مقایسه دو خودروی شورولت کامارو 2016 و فورد موستانگ 2016

در این ویدیو، دو خودروی جدید شورولت کامارو و فورد موستانگ، رو در روی یکدیگر قرار می گیرند تا از زوایای مختلف آن ها را با هم مقایسه کنید. این دو خودرو، نام های آشنایی برای علاقه مندان به اتومبیل به شمار می روند و هر ساله مدل های به روز رسانی شده آن ها به بازار عرضه می‌ شود. انتخاب هر کدام از آن ها بیش از هر چیز به سلیقه افراد بستگی دارد، چرا که شورولت و فورد استراتژی های مختلفی را در تولید خودروهای خود دنبال می کنند و امکانات و طراحی ظاهری محصولاتشان با هم متفاوت است.

02:53

تست سرعت گوشی های گلکسی A5 2016 و گلکسی A5 2015

یکی از مسایلی که برای خریداران گوشی های هوشمند بسیار مهم است، سرعت عملکرد دستگاه است. شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند نیز همواره سعی می کنند محصولات جدید خود را به بهترین پردازنده ها و فضای رم بیشتری مجهز کنند تا مشتریانشان را راضی نگه دارند. کمپانی سامسونگ در دسامبر 2015 نسخه جدید گوشی گلکسیA5 که در کلاس گوشی های میان رده جای دارد را معرفی کرد و آن را مدل A5 2016 نامید. در این ویدیو نسل قبل و نسل جدید گلکسی A5 از لحاظ سرعت عملکردشان با هم مقایسه می شوند.

07:42

تست سقوط گوشی های گلکسی اس 7 اج و آیفون 6 اس پلاس

در تست سقوط، دو پرچم دار شرکت های سامسونگ و اپل، یعنی گلکسی اس 7 اج و آیفون 6 اس پلاس از چندین زاویه متفاوت رها می شوند که نتایج آن در ویدیو به خوبی قابل مشاهده است. جالب است بدانید که هر دو این گوشی ها از صفحه نمایش 5.5 اینچی بهره می برند، اما باید دید آیا محافظ شیشه ای گوریلا گلس 4 گوشی گلکسی اس 7 اج در برابر نمایشگر مقاوم شده با یون آیفون 6 اس پلاس و قاب فلزی آن حرفی برای گفتن دارد یا خیر.

03:17

معرفی گوشی گلکسی A9 2016 سامسونگ

شرکت کره ای سامسونگ مدتی است که گوشی میان رده ای تازه ای را در خانواده گلکسی A با نام گلکسی A9 معرفی کرده است. از جمله مشخصات این گوشی می توان به پوشش بدنه آن با شیشه مقاوم Gorilla 4، صفحه نمایش شش اینچی از نوع Super AMOLED، بهره مندی از پردازنده اسنپدراگون 652 و باتری با ظرفیت چهار هزار میلی آمپر اشاره کرد. سامسونگ در تولید این گوشی تا حدی از گوشی هوشمند گلکسی نوت 5 الهام گرفته و ردپای نوت 5 را در بخش های متعددی از گلکسی A9 2016 نیز به خوبی می توان دید.

04:15

اسکوتر هوشمند HD

نمونه ای از اسکوتر هوشمند را در این کلیپ ملاحظه کنید. جالب هست.

04:17

smart scooter HD

نمونه ای دیگر از اسکوتر هوشمند را در این کلیپ ببینید.

00:00

آموزش پرورش شترمرغ و چگونگی شروع به کار

نحوه راه اندازی یک واحد پرورش شتر مرغ را در این کلیپ ملاحظه نمایید.

03:30

وسعت سیاره زمین در مقایسه با کهکشان ها ، ستاره ها

در این کلیپ اندازه زمین و جایگاه آن در جهان قابل مشاهده است.

03:55

کونگ فو توآ خط 1 (HD)

انجام خط یک کونگ فو با کیفیت HD

03:37

تولید برق با ایجاد میدان مغناطیسی

کلیپی در مورد تولید برق با ایجاد میدان مغناطیسی

06:31

پرواز هواپیمای کنترلی کنکورد

کلیپی زیبا و دیدنی در مورد پرواز هواپیمای کنترلی کنکورد.

04:53

عظیم ترین تراکتور های کشاورزی

کلیپ تصویری از عظیم ترین تراکتور های کشاورزی

03:00

3 آزمایش علمی ساده با بادکنک

جند آزمایش جالب با بادکنک

04:30

حنجره و مکانیسم تولید صدا

توضیحاتی علمی به همراه تصاویر در مورد حنجره و مکانیسم تولید صدا توسط تارهای صوتی