direct playstore بازار اپل دانلود نسخه موبایل :
losi8077
اپلیکیشن
کانال معذفب انواع اپلیکیشن ، نرم افزار و . . .
01:11

با این اپلیکیشن غذایتان را سه بعدی ببینید!

محققان اپلکیشنی با استفاده از واقعیت افزوده برای منوی رستوران ها تهیه کرده اند که به کاربران اجازه می دهد به طور سه بعدی غذای مورد نظر خود را در تبلت یا موبایل خود تماشا کنند. یک شرکت نیویورکی اپلیکیشن موبایلی به نام KabaQ طراحی کرده است که به کاربران اجازه می دهد غذاهای موجود در منوی رستوران را به طور سه بعدی مشاهده کنند و سپس آن را آنلاین سفارش دهند. این اپلیکیشن در حقیقت وعده غذایی را با کمک واقعیت افزوده روی تلفن همراه تا تبلت به نمایش در می آورد. همچنین مواد تشکیل دهنده غذا را نیز برای کاربر نمایش می دهد.
01:02

با استفاده از اپلیکیشن Perch ، دستگاه های اندرویدی خود را به دوربین های امنیتی تبدیل کنید

بسیاری از ما با معرفی گوشی های جدید بلافاصله آنها را خریداری می کنیم و گوشی های قدیمی تر را نیز گاه برای روز مبادا نگه می داریم. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که چندین دستگاه اندرویدی دارید، بد نیست یکی از آنها را برای استفاده روزمره و معمول خود استفاده کنید و سایر دستگاه ها را با روشی بسیار جالب به دوربین های امنیتی برای منزلتان تبدیل کنید. Perch تنها اپلیکیشنی نیست که چنین امکانی را برای شما فراهم می آورد، اما به نظر می رسد در حال حاضر کاربر پسندترین اپلیکیشن موجود در پلی استور باشد. کافی است این اپلیکیشن را بر روی یکی از گوشی ها یا تبلت های اندرویدی اضافی خود نصب کنید و آن را در مقابل فضا و یا چیزی که می خواهید کنترل کنید، مانند درب ورودی یا تخت کودکتان، قرار دهید، بعد وارد GetPerch.com بشوید. در اینجا قادر خواهید بود تصویر زنده ای که از دوربین گوشی یا تبلت ارسال می شود را ببینید . بهتر است در این مرحله تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید، به عنوان نمونه تعیین محدوده مانیتور در یک شبکه از تصاویر. وقتی تغییری در آن محدوده به وجود بیاید یک نوتیفیکیشن بر روی موبایل خود دریافت می کنید و زمان آن تغییر نیز بر روی تصاویر ضبط شده مشخص می شود. پس از آن دوربین به ضبط تصاویر ادامه می دهد و برای صرفه جویی در مصرف باتری، نمایشگر گوشی خاموش می شود.
01:16

اپلیکیشن ارتباط با ناشنوایان

اپلیکیشن Hand Talk اپلیکیشنی است که برای برقراری ارتباط بهتر و موثرتر با افراد ناشنوا و گاه شنوا طراحی شده است. این اپلیکیشن، که تا کنون بیش از یک میلیون بار دانلود شده است، از دو طریق عمل می کند: دریافت مستقیم صدای کاربر و یا دریافت کلمات تایپ شده توسط کاربر. پس از دریافت این اطلاعات، این اپلیکیشن یک آواتار را بر روی نمایشگر نشان می دهد که کلمات دریافت شده را به زبان اشاره ترجمه می کند. این شخصیت مجازی، هوگو نام دارد. طراحی واکنش های صورت در این شخصیت طوری انجام شده که با پیامی که در زبان اشاره منتقل می کند همخوانی داشته باشد. دست های هوگو عمدا کمی بزرگ تر طراحی شده اند تا علایمی که در زبان اشاره منتقل می کند به خوبی قابل درک باشند. تعداد واژگان مورد استفاده توسط هوگو مرتبا بروزرسانی می شود. این اپلیکیشن در چند مدرسه نیز مورد استفاده قرار گرفته است. این اپلیکیشن در حال حاضر فقط زبان پرتقالی را به زبان اشاره کاربردی در برزیل ترجمه می کند و با اینحال حدود 6 میلیون ترجمه را در هر ماه انجام می دهد. از آنجایی که تعداد زبان های اشاره در سراسر دنیا به بیش از 100 زبان می رسد، هنوز تا کاربرد بین المللی آن کمی زمان باقی مانده است.
نظرات   ( 0 نظر )
هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
losi8077