direct playstore بازار اپل دانلود نسخه موبایل :
haram178_4
کشتی
کشتی
14:41

قهرمانی ایزی پایپ کاشان در جام باشگاه های جهان کشتی

قهرمانی ایزی پایپ کاشان در جام باشگاه های جهان در تهران مقام دوم مرکوری آمریکا
01:52

کشتی فرنگی - شکست سنگین قادریان در مقابل حریف ارمنستانی

وزن 80 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی فرنگی 2017
01:35

کشتی فرنگی - پیروزی قوره جیلی در مقابل حریف قرقیزستانی

وزن 130 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی فرنگی 2017
02:29

کشتی فرنگی - پیروزی مقتدرانه الیاسی مقابل حریف بلغاری

وزن 66 کیلوگرم مسابقات جهانی کشتی فرنگی 2017
01:07

ساخت کشتی Rotra Vente

تایم لپس ساخت کشتی Rotra Vente
02:22

قدرتمندترین موتور دیزل جهان

در این ویدئو شاهد قدرتمندترین موتور دیزل جهان می باشید که متعلق به یک کشتی بار بری است.
03:06

وسیله ای برای جابجایی کشتی 100 تُنی

وسیله نقلیه ای با چند چرخ. این وسیله توانایی حمل بار تا وزن چهارصد تُن را دارد. این ماشین معمولا برای پروژه های ساختمان سازی یا نفتی و به منظور حمل سازه های بزرگ بکار می روند. این وسایل معمولا دارای مهندسی خاصی هستند که شامل چند محور با امکان حرکت مستقل از یکدیگر را دارند. به این ترتیب، وسیله نقلیه امکان حرکت به سوی جهات مختلف و یا چرخیدن در محل ثابت را پیدا می کند و از قدرت مانور بالایی برخوردار است. قدرت مانورپذیری این وسایل از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که هر گونه نقص در عملکردشان می تواند عواقب مرگباری را به دنبال داشته باشد.
00:44

آزمایش رادار جدید دارپا با استفاده از ناو بدون سرنشین ACTUV

دارپا (سازمان پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفتهٔ دفاعی یا DARPA)، وابسته به وزرات دفاع آمریکا سیستم راداری پاراسیلینگ (بخشی از پروژه TALONS با محوریت سیستم دریایی بالابری با کشش هوایی) جدیدی را با استفاده از ناو ACTUV به عنوان آشیانه آن ازمایش کرده است. این مجموعه راداری مسافتی بیش از سیصد متر را پرواز کرده و مشخص شده که سنسورهای آن در مقایسه با شرایطی که همسطح کشتی باشند بسیار کارآمدتر اند. رادار رهگیری سطحی آن افزایش شش برابری بُرد را تجربه کرد و حتی پوشش دهی بیسیم دستی آن نیز سه برابر بیشتر شده است. با استفاده از این ترکیب می توان به ساخت کشتی های جنگی که می توانند ماه ها سفر کنند و پیش از اینکه در تیررس قرار بگیرند، خطرهای بالقوه را شناسایی کنند نزدیک شد.
08:16

تایم لپس از مراحل ساخت یک کشتی کروز

کشتی گردشگری یا کروز نوعی کشتی مسافرتی مخصوص سفرهای تفریحی است که علاوه بر اتاق برای مسافران شامل امکانات رفاهی مختلفی برای مثال استخر، سینما و رستوران است. این کشتی ها نقش یک هتل سیار را برای مسافران ایفا می‌کند و اغلب به شهرهای شناور تشبیه می‌شوند. ویدیویی که مشاهده خواهید کرد با تکنیک تایم لپس تهیه شده و مراحل ساخت کشتی جدید شرکت AIDA Cruises به نام AIDAprima را در ناگازاکی ژاپن نمایش می‌دهد. کشتی AIDAprima ظرفیت 3300 مسافر همراه با 900 خدمه کشتی را داشته و طول آن در حدود 300 متر است. هزینه ساخت این کشتی 645 میلیون دلار شده است.
04:53

صحنه غرق شدن یک کشتی جنگی

نیروی دریایی مکزیک یک کشتی جنگی را در سواحل Rosarito مکزیک غرق کرده است تا یک زیستگاه مصنوعی (Artifical Reef) ایجاد کند.
01:33

صحنه به آب انداختن کشتی

کشتی‌هایی که به تازگی ساخته شده‌اند، برای اولین بار با تکنیک ساده‌ای به آب انداخته می‌شوند. در این ویدئو می‌توانید لحظه به آب انداختن کشتی M.V. Greenland را تماشا کنید. این کشتی به واسطه یک فشار و تجهیزاتی که در زیر آن تعبیه شده است، به درون آب لیز می‌خورد و سپس تلاش می‌کند تا تعادلش را بدست بیاورد. این موضوع که یک کشتی بزرگ که با فناوری‌های پیشرفته ساخته شده است، با چنین راهکار ساده‌ای آماده سفر دریایی خود می‌شود، بسیار جالب توجه است.
03:00

مراحل ساخت کشتی

کلیپی در مورد مراحل ساخت کشتی به صورت انیمیشن
04:12

۱۰ تا از برترین کشتی های جنگی

در این کلیپ ۱۰ تا از برترین کشتی های جنگی رو ببینید.
03:31

پیشرفته ترین تکنولوژی سوئدی برای کشتی مین روب

پیشرفته ترین تکنولوژی سوئدی برای کشتی مین روب
10:04

انداختن کشتی های غول پیکر به آب

کلیپی دیدنی در خصوص به آب اندازی کشتی های غول پیکر
نظرات   ( 0 نظر )
هیچ نظری برای نمایش وجود ندارد
haram178_4