direct playstore بازار اپل دانلود نسخه موبایل :
Copy
Copy
  • 660 بازدید
  • کد ویدیو
  • علاقه مندی
  • گزارش تخلف

راهنمای پیام رسان گپ / منوی کاربری (علاقمندی ها)

گپ، پیام رسانی متفاوت در دستان شما
توضیحات این بخش : منوی کاربری (گپ من)
در صورتی که منوی بالا سمت راست صفحه مربوط به گپ را لمس کنید، منوی آن باز خواهد شد. جزء های مختلف آن به شرح زیر است:
گپ من ، اطلاعات ، خدمات و سرگرمی ، مدیریت استیکرها ، علاقمندی ها ، لیست سیاه ، ورود به نسخه وب با QR Code ، تنظیمات ، معرفی به دوستان

د) علاقمندی ها : گاهی دوست دارید متن ، فایل ، ویدئو ، موزیک و یا تصویر خاصی را که دوستانتان برای شما ارسال کرده اند یا خودتان از بخش "گپ من" برای خودتان ارسال کرده اید را گلچین کرده و چون به آنها علاقمند هستید ، برای همیشه جایی در نرم افزار برای خود داشته باشید که دسترسی به آن نیز راحت باشد. به عنوان مثال میخواهید تصاویر جالبی که دوستانتان برایتان فرستاده اند را در پوشه ای به نام علاقه مندی ها، ذخیره کنید.
برای انجام این کار، ابتدا به قسمت علاقه مندی ها آمده سپس دکمه سبز رنگ پایین همین صفحه را لمس کنید . در ادامه نام "علاقه مندی ها" را اینجا وارد می کنید . حال گروهی به این نام برایتان ایجاد شد.
حال برای ذخیر کردن تصویر در این گروه ، کافی است روی تصویری که برایتان ارسال شده انگشت خود را نگه دارید. در اینصورت در بالای صفحه موبایل چند آیکن ظاهر خواهد شد که یکی از آنها علامتی به شکل ستاره است. با کلیک بر روی علامت ستاره، گروه هایی که در قسمت علاقه مندی ها ایجاد کرده اید نمایش داده خواهد شد که با کلیک بر روی گروه "تصاویر جالب"، تصویر مورد نظر در آن گروه ذخیره خواهد شد.

همچنین برای ذخیره سازی نوشته ها می توانید برروی متن مورد نظر کلیک کرده و از منوی باز شده گزینه "مورد علاقه" را انتخاب نمایید.

نرم افزار را از طریق کافه بازار یا اینکه آدرس gapafzar.com دریافت نمایید.
لینک دانلود کافه بازار: http://cafebazaar.ir/app/com.gapafzar.messenger/?l=fa

۱۶ دی ۱۳۹۵
Gapafzar

Gapafzar( 67 دنبال کنندگان )

دنبال کنید
Gapafzar