direct playstore بازار اپل دانلود نسخه موبایل :
Copy
Copy
  • 4374 بازدید
  • کد ویدیو
  • علاقه مندی
  • گزارش تخلف

کشف روشی جدید برای هک گوشی آیفون

یک هکر توانست با دسترسی فیزیکی به یک گوشی آیفون، قفل صفحه نمایش آن را باز و اطلاعات محرمانه ای همچون پیام ها، مخاطبین و تصاویر را مشاهده کند.
به دنبال انتشار این ویدیو و بررسی های دارندگان گوشی های آیفون در این زمینه، مشخص شد که با یک زمان بندی دقیق می توان از این آسیب پذیری برای باز کردن قفل صفحه نمایش تمامی گوشی های مجهز به iOS 8.0 و بالاتر استفاده کرد. با این حال، برای بکارگیری این ترفند، می بایست سیری اپل بر روی قفل صفحه نمایش روشن باشد چرا که بدون کمک این دستیار مجازی، باز کردن قفل امکان پذیر نیست. همچنین این هک از راه دور امکان پذیر نیست و گوشی حتماً باید در دست هکر قرار گیرد.
روش این هک نیز بدین گونه است که در ابتدا، هکر می بایست با گوشی فرد قربانی تماس بگیرد، سپس بر روی ارسال پیام تپ کرده و از سیری بخواهد که روشن شود. گام بعدی، زمان بعدی دقیق است که هکر می بایست دوبار بر روی آیکون مربوط به اطلاعات مخاطب ضربه بزند و انگشت خود را نگه دارد. پس از آن باید بلافاصله بر روی کیبوردی که بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود کلیک کند. گفتنی است اگر مراحل قبلی به درستی انجام شده باشد، این کیبورد ظاهر می شود که در غیر این صورت، باید مراحل را دوباره تکرار کرد.

۰۳ آذر ۱۳۹۵
Rabbit2884

Rabbit2884( 14 دنبال کنندگان )

دنبال کنید
Rabbit2884